Chat Sitelerinde Kolay Arkadaş Edinme Yöntemleri

09/03/2020

Sohbet odaları tamamen uzun bir süredir yuvarlaktır ve yeni arkadaşlarla tanışmak için son derece iyi yerlerdir. Odalarda birinci sınıf bir eğlenceye sahip olmanız için bir takım kuralları dikkate almanız gerekir:

Ortak İlgi Alanlarına Bakın

Bir konuşma odasının parçası olmadan önce analiz etmek ve odanın alışılmadık hobileri olmayan katkıları olup olmadığını öğrenmek istersiniz.

Güvenli yönde olmak için, sizinle eşit yerde kalan, sıradan bir hobisi olan, eşit üyeliğe ait olan veya aynı koleje devam eden katkıda bulunanların bulunduğu bir oda ile birlikte gitmelisiniz. Bu şekilde konuşacak bir şeyiniz olacak ve zahmetsizce arkadaşlıklar kuracaksınız.

Dürüst ol

Gerçekten bir randevu almak istediğiniz kimseyi heyecanlandıran birisini bulduğunuzda, kendinizi neredeyse ona tanıtmalısınız. Yaklaşık olarak kim olduğunuz ve nereden döndüğünüz konusunda güvenilir olmalısınız.

Dürüst olmak uygun olsa da, artık kişisel bilgilerinizi görüntülememelisiniz. Örneğin, adresinizi ve iletişim miktarınızı izlememelisiniz. Nereden geldiğini söylerken, sadece metropolünden bahsetmelisin. Adınızı verirken, ilk adınızı veya takma adınızı vermelisiniz.

Özel Sohbet

İletişim kurduğunuz karakter size açıksa ve sohbet etmeye meyilliyse, özel olarak sohbet etmeniz gerekir. Bu, sohbet odasını en etkili şekilde kullanmanız gerektiği anlamına gelir; e-postanızı veya telefonunuzu artık kullanmamalısınız.

E-postanızı veya telefonunuzu alternatif karaktere çok çeşitli şekilde sunma olana kadar özel olarak sohbeti korumalısınız. Arkadaşlığınızı geliştirmeye yardımcı olacaklarını düşünüyorsanız, fotoğrafları da değiştirebilirsiniz.

Bağlantıyı başka bir aşamaya taşımanız gerektiğini düşünüyorsanız, telefondaki diğer karakterle konuşmayı unutmayın. Telefon kullanırken, cep telefonunuzu en etkili şekilde kullanmanız gerekir (yepyeni bir Sim kart kullanımı).

Sahip olduğunuz konuşmaya bağlı olarak, arkadaşlığın gelişmesi için gerekli olup olmadığına, konuşmaya geri döndüğüne veya tamamen bitireceğine karar vereceksiniz.

Nerede Buluştuğunuza Dikkat Edin

Yeterince uzun bir süre sohbet ettikten ve karakterle tanışmak için rahat olursanız, buluştuğunuz yere dikkat etmelisiniz. Genel kural olarak, halka açık, açık bir bölgede buluşmalısınız. Eğer uygunsa, bir arkadaşınızı veya bir aile üyenizi yanınızda teslim etmeniz gerekir. Ayrıca toplandığınız kişiden bir arkadaşınızla veya ailenizle gelmesini istemelisiniz.

© 2020 Adam's travel blog. All rights reserved.
Powered by Webnode
Create your website for free! This website was made with Webnode. Create your own for free today! Get started